2005 senesinde İstanbul Çatalca’da kurulan Yapımsan, Türkiye’nin tüm bölge ve illerine hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız; her türlü bakım, onarım ve yeni yapım çalışması konusunda büyük bir tecrübeye sahiptir. İstinat ve bahçe duvarlarının inşa edilmesi noktasında kaliteli bir hizmet verir. Ev ve ofislerin cephe ve çatılarını baştan dizayn edebilmekte ve aksaklıkları ortadan kaldırabilmektedir.

Hafif çelikten üretilebilen tüm eşyaları başarılı bir şekilde tasarlayan firmamız, aynı zamanda havuz yapımına dair tecrübelerini, uzman kadrosuyla paylaşmaktadır. İnşaat ve taahhüt alanında da aktif olan işletmemiz, birçok büyük firmanın ihtiyaç duyduğu lojistik depoları en sağlam şekilde tasarlayabilmektedir. İç dekorasyon, çiftlik ve villa evlerinin yapımı, onarımı ise bir başka faaliyet alanımızdır.

Yapımsan Misyon:
Yapımsan Çatalca İnşaat olarak Kusursuz Müşteri Memnuniyetimiz, Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en iyi , en kaliteli ve en Avantajlı çözümü bulmaktadır. Çatalcada Kurulu olan Yapimsan Firmamızda Tadilat işlerimiz , Anahtar Teslimi Tadilatlarımız , İnşaat Taahhüt işlerimiz , Yazlık , Villa , Kat Karşılığı Daire gibi tüm isteklerinizi Yapimsan ailesi olarak karşılamaktayız.

  • Yapımsan Ailesi olarak Faaliyette bulunduğumuz her alanda, her koşulda talepleri en üst seviyede gerçekleştirmek,
  • Müşteri beklentisine en kısa zamanda tatmin edici yanıtı vermek
  • Yapımsan olarak en büyük düşüncemiz en kısa zamanda tatmin edici yanıtı vermek

 

Yapımsan Vizyon:

Yapımsan Ailesi olarak Her zaman ve her durumda, son derece titiz, verdiğimiz hizmette en kusursuz ve çözüme yönelik olmak.

Faaliyette bulunduğumuz alanlarda İLK ve EN İYİ TERCİH olmak.

Neden Yapımsan ?

Yapımsan İstanbul Çatalca bölgesinde bir çok Lojistik Firma , Villa , Yazlık , Kat Karşılığı daire gibi işlerde hep başarı elde etmiş olup tercih sebebi olmuştur.

Anahtar Teslimi Tadilat , Tadilat , Tamirat gibi tüm işlerinizi güvenle YAPIMSAN firmamız yapmaktadır.